Svoboda jménem ZLATO

header_zlato

V knize Svoboda jménem ZLATO se přední švýcarský ekonom, poradce, finanční a ekonomický žurnalista profesor podnikové ekonomiky Dr. Hans J. Bocker věnuje aktuálnímu tématu dnešní doby – nemocnému peněžnímu hospodářství a způsobům, jak jej uzdravit.

Bocker žije střídavě v centrálním Švýcarsku a ve Vencouveru. Je držitelem dvou profesur podnikové ekonomiky, po desetiletí se věnuje tématu drahých kovů a jejich těžbě. Jeho úkoly a zájmy jej zavedly do 57 zemí Blízkého i Dálného východu, Afriky, Evropy i Severní Ameriky. Globálně působí jako poradce, finanční a ekonomický žurnalista a sloupkař. Je autorem více než 2000 publikací, z toho 150 je akademických.

Dnešní, ve své podstatě již virtuální, a proto falešné peníze, které fungují především jako mocenský nástroj nepatrné menšiny, jsou předurčeny k zániku … Plíživé a nepřetržité vyvlastňování, k němuž znehodnocováním peněz ve prospěch dlužníků, dochází, nás postihuje bez rozdílu všechny.

  • Co by znamenal návrat ke zlatému standardu?
  • Jakou roli hraje v historickém kontextu zlato?
  • Jakým způsobem a proč investovat do tohoto slunečního kovu?
  • Co nám říká pravidlo třech loukotí?

 

Kniha Svoboda jménem ZLATO má za úkol informovat, trvale motivovat k svobodnému myšlení.
Je to kniha plná impulsů, provokující a čtivá.

Lze v ní najít naději pro nás pro všechny! 

 

Ke knize bylo také natočeno VIDEO.

Kniha vyšla 9.9.2009 v nákladu 2000 kusů, po kterých „se jen zaprášilo“.
1. dotisk následoval k 1.4.2010 – 1000 ks.
2. aktualizované vydání vyšlo k 1.5.2011 – 2000 ks.
3. aktualizované vydání v nákladu 1000 ks vyšlo v březnu 2013. Profesor Bocker pro něj připsal novou aktuální předmluvu, zařadil i kapitolu „Za stříbro!“.
Aktuální únorová tabulka kupní síly zlata samozřejmě také nechybí.

Knihu asi můžete objednat přímo u nás, nebo ji žádat u kteréhokoliv knihkupce v ČR.  
Pokud jste zakoupili starší verzi knihy, která ještě neobsahuje kapitolu „Za stříbro!“, KONTAKTUJTE nás – rádi Vám ji ve formátu pdf zašleme!